Winietki ślubne na stół

Dodane przez użytkownika @zaproszenia · 04-05-22

Twoja winieta na stół weselny powinna być piękna i funkcjonalna - nie tylko ze względu na atrakcyjność wizualną, ale również po to, aby pomóc gościom znaleźć odpowiedni stolik. Przyjrzyjmy się bliżej, czym jest winieta na stół, czym nie jest, jak ją stworzyć i kilka wskazówek, aby upewnić się, że będzie działać dla Ciebie w Twoim wyjątkowym dniu.

Gdzie kupić winietki ślubne?

Jeśli zdecydujesz, że chcesz włączyć winietki na stół do swojej ślubnej aranżacji, możesz je kupić online lub w lokalnym sklepie. Zaletą tego drugiego rozwiązania jest to, że możesz zobaczyć i dotknąć winietek przed ich zakupem. Istnieje wiele opcji dostępnych pod względem materiałów (drewno, metal, szkło, itp.), kształtów i stylów. Twój budżet, wygląd, który próbujesz osiągnąć i rodzaj imprezy, którą organizujesz, określi, co kupisz. Należy pamiętać, że winietki ślubne są przedmiotem jednorazowego użytku, więc będziesz musiał kupić nowe, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na organizację imprezy ponownie w przyszłości.

winiety na stol
winietki ślubne

Jak zaprojektować winietki ślubne?

Nie ma dobrego lub złego sposobu na zaprojektowanie winietki na stół. W rzeczywistości winietki stołowe są bardzo subiektywne dla osoby je tworzącej. Możesz stworzyć winietkę z konkretnym tematem lub projektem w głowie, lub możesz użyć swojej kreatywności, aby stworzyć coś zupełnie innego.

Najważniejszą rzeczą jest stworzenie czegoś, co odzwierciedla osobowość Twoją i Twojego partnera. Każdy stół powinien mieć swoją własną winietkę. Będziesz musiał zdecydować się na temat lub projekt, który najlepiej pasuje do każdego stołu. Oto kilka sugestii:

  • Numer stołu - Jeśli numery twoich stołów są oparte na motywie, takim jak nazwiska znanych artystów, użyj motywu w swojej winiecie.
  • Imiona pary - Jeśli używasz imion pary do identyfikacji każdego stołu, użyj winiety, która odzwierciedla ich osobowości i relacje.
  • Kolor - Jeśli wybraliście paletę kolorów dla swojego ślubu, możecie użyć tych kolorów w swojej winietce.
  • Kształt stołu - Jeśli wybraliście konkretny kształt stołu, np. okrągły lub kwadratowy, użyjcie tego kształtu w swojej winietce.