Perłowe zaproszenie ślubne - eleganckie i oryginalne!

Dodane przez użytkownika @zaproszenia · 30-04-22

Coraz więcej par projektuje swoje własne zaproszenia ślubne. Jest to świetny sposób na bycie kreatywnym i może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć się na kreatywność i znaleźć idealne materiały i projekt dla swojego zaproszenia. Z tymi wskazówkami, projektowanie własnych zaproszeń będzie bryzą.

Jak wykonać profesjonalne zdjęcie na zaproszeniu ślubnym?

Jeśli chcecie zaprojektować zaproszenie ślubne ze zdjęciem, powinniście zadbać o to, aby fotografia była w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu zdjęcie nie będzie rozpikselowane, gdy wydrukujesz zaproszenie.

Kolejną ważną rzeczą jest to, że papier zaproszenia ślubnego musi być gruby i wysokiej jakości, dzięki czemu zdjęcie nie będzie widoczne na drugiej stronie. Podczas robienia zdjęcia, upewnij się, że jest ono w bezpośrednim świetle słonecznym. Światło ze słońca jest bardzo miękkie, więc będzie miłe i ciepłe. Unikaj robienia zdjęć w silnym świetle słonecznym, ponieważ zdjęcia będą bardzo jasne. Silne słońce może również tworzyć ciemne cienie na twarzach. Podczas robienia zdjęcia powinniście być zwróceni twarzą w stronę słońca, plecami do aparatu. W ten sposób uzyskasz ładny, miękki cień na twarzy. Spróbuj zrobić kilka zdjęć, aż uzyskasz idealne ujęcie.

zaproszenie slubne zdjecie eleganckie
Perłowe zaproszenie ślubne ze zdjęciem

Zdjęcie na zaproszeniu ślubnym - czy to dobry pomysł?

Jeśli planujesz zrobić selfie lub zdjęcie Twoje i Twojego partnera na zaproszeniu, to dobrym pomysłem jest zdjęcie go z zaproszenia, chyba że jest ono związane z tematem ślubu. Jeśli chcesz zamieścić zdjęcie swoje i partnera, możesz zamiast tego użyć go na kartkach z podziękowaniami.

Chociaż nie ma zasad, które mówią, że musisz umieścić zdjęcie pary młodej na zaproszeniu, jest to miły gest, jeśli to zrobisz. Po tym wszystkim, twoi goście spędzili dużo pieniędzy, aby uczestniczyć w twoim ślubie i zdjęcie jest miłym przypomnieniem tego, kim jesteś i jaki jest twój związek. Panny młode często pytają, czy dobrym pomysłem jest umieszczenie zdjęcia ich i ich narzeczonego na zaproszeniu. Chociaż jest to całkowicie zależne od Ciebie, pamiętaj, że Twoi goście nie mają pojęcia, jak wyglądasz. Możesz więc chcieć zamieścić na zaproszeniu zdjęcie swoje i narzeczonego, ponieważ będą oni ciekawi, kim jesteś i chętni do zobaczenia, jak wyglądasz.