Unikalne zaproszenia ślubne

O Stronie

Dlaczego zaproszenie jest tak ważne?

Zaproszenie jest pierwszym wrażeniem, jakie dajesz swoim gościom. Będzie to pierwsza rzecz, którą zobaczą po otrzymaniu zaproszenia pocztą. To właśnie wtedy masz szansę nadać ton swojemu wyjątkowemu dniu, więc musi być ono wyjątkowe. Twoi goście będą chcieli zobaczyć, co wybrałeś na swój wielki dzień i chcesz, aby byli pod wrażeniem wyboru zaproszenia. Zaproszenie powinno odzwierciedlać Waszą osobowość jako pary i powinno być czymś, co z dumą wysyłacie. To powinno być również coś, że twoi goście będą cieszyć się otrzymując, i należy upewnić się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać je wydrukowane, wysłane i wysłane na czas.

Zanim zaczniesz projektować swoje własne zaproszenia ślubne

Znajdź inspirację - Niezależnie od tego, czy projektujesz własne zaproszenia, czy zamawiasz je u profesjonalisty, zacznij od tablic inspiracji. Inspiracje na zaproszenia ślubne możesz znaleźć na Pinterest lub Instagramie, możesz też wyszukać konkretne tematy i wzory. Stwórz tablicę, która zawiera estetykę i kolory, które lubisz i chciałabyś zawrzeć w swoim zaproszeniu. W ten sposób, gdy przyjdzie czas na zawężenie opcji, będziesz mieć dobry pomysł na to, czego szukasz.

Wybierzcie motyw przewodni - Jakikolwiek motyw przewodni wybierzecie na swój ślub, prawdopodobnie przeniesie się on na Wasze zaproszenia. Pomyślcie o tym, jaki klimat chcecie, aby miały Wasze zaproszenia i spróbujcie zawrzeć go w swoich zaproszeniach. Na przykład, jeśli macie ślub na plaży, Wasze zaproszenia mogą mieć motyw żeglarski. Jeśli natomiast macie wesele w stylu rustykalnym, zaproszenia mogą mieć bardziej czysty i prosty wzór.

Ważne czynniki w planowaniu zaproszeń ślubnych

Projekt zaproszenia ślubnego będzie pierwszą rzeczą, którą ludzie zobaczą, więc chcesz, aby wyglądał jak najbardziej atrakcyjnie. Tradycyjnie, imię panny młodej znajduje się na górze, a następnie imię pana młodego i data ślubu.

  • Schemat kolorów: Być może masz w głowie schemat kolorów na swój wielki dzień. Jeśli tak, upewnijcie się, że będzie on odzwierciedlony w Waszych zaproszeniach ślubnych. Jeśli nie jesteście pewni, jaki schemat kolorystyczny chcecie mieć na swoim ślubie, w sieci znajdziecie wiele tablic kolorów, które pomogą Wam w wyborze.
  • Czcionka: Czcionka, którą wybierzesz dla swojego zaproszenia jest kolejnym ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać. Chcesz, aby dobrze komponowała się z resztą projektu, ale także była wyraźna i łatwa do odczytania.
  • Treść zaproszenia: Sformułowanie na twoim zaproszeniu jest również bardzo ważne. Powinno ono odzwierciedlać typ pary, jaką jesteście, a także dać Waszym gościom pomysł na to, czego mogą się spodziewać na Waszym ślubie. Najlepiej, aby tekst był krótki i słodki, ponieważ nie chcecie zanudzić gości zbyt dużą ilością informacji.
  • Rozmiar zaproszenia: Rozmiar zaproszenia będzie zależał od rodzaju papieru, który wybierzesz. Możesz wybrać standardowy rozmiar, lub mniejszy lub większy, jeśli chcesz być bardziej kreatywny.