Zaproszenie ślubne z kokardą - otwierane od góry

Dodane przez użytkownika @zaproszenia · 13-02-22

Planowanie swojego ślubu jest dużo zabawy, ale może również czuć się jak wiele presji. Jest tak wiele szczegółów do przemyślenia i łatwo jest się przytłoczyć lub podjąć pochopne decyzje, których później możesz żałować. Dlatego ważne jest, aby poświęcić swój czas i przemyśleć wszystko. Jest tak wiele różnych czynników do rozważenia, od schematu kolorystycznego Waszych strojów ślubnych do rodzaju jedzenia, które podacie na przyjęciu - a nawet projekt Waszego zaproszenia ślubnego! Niezależnie od tego, czy wybierzecie proste karty korespondencyjne, czy coś bardziej wyszukanego, nie ma złego wyboru, jeśli chodzi o wybieranie zaproszeń. Jedynym decydującym czynnikiem jest pamiętanie o tonie i temacie przewodnim Waszych nadchodzących zaślubin. Jeśli zmagasz się z tym, jak wybrać odpowiedni projekt zaproszenia ślubnego, mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

Zaproszenie ślubne z kokardą - kiedy warto je wybrać?

Większość zaproszeń ślubnych ma kokardę na górze, a nie z tyłu i jest zwykle zarezerwowana dla bardziej swobodnych i półformalnych wydarzeń. Ten wzór jest również popularny wśród par, które mają wiele różnych typów gości na swoim ślubie, ponieważ pozwala na dużą personalizację.

Możesz mieć karty drukowane z nazwą i adresem miejsca przyjęcia na górnej klapie lub możesz dostosować je z krótką wiadomością od Ciebie i Twojego partnera. Górna kokarda jest doskonałym wyborem dla bardziej swobodnego lub współczesnego ślubu. Ten styl jest również dobrą opcją dla par, które chcą zawrzeć wiele informacji na swoich zaproszeniach, ponieważ jest dużo miejsca, aby napisać wszystkie niezbędne szczegóły.

zaproszenie kokarda gora
Zaproszenie ślubne z kokardą - otwierane od góry

Zaproszenie ślubne z kokardą - idealne na niezwykły dzień

Kolejną rzeczą, którą należy rozważyć przy wyborze zaproszeń ślubnych jest to, kiedy warto wybrać wzór z kokardą. To, ponownie, zależy od motywu przewodniego Waszego ślubu. Jeśli urządzacie formalny ślub, który wart jest małą fortunę, możecie wybrać wzór zaproszenia bez kokardy. Jest to zwykle zarezerwowane dla bardziej swobodnych lub nieformalnych wesel.

Jeśli starasz się utrzymać swój ślub w budżecie, może warto wybrać projekt zaproszenia bez kokardy. Warto również pomyśleć o kolorze kokardy. Kolor kokardy może pasować do kolorów ślubu, więc możesz chcieć wybrać kolor, który pasuje do tematu ślubu.

Możesz też wybrać kolor, który kontrastuje z kolorami ślubnymi, co również może wyglądać naprawdę ładnie. Można również wybrać inny kolor dla każdego łuku, co może być naprawdę zabawne. Wybór należy ponownie do Ciebie, ale należy zachować swój temat ślubu w umyśle.